Mesaj gönder
Qingdao Sunrise Intelligent Manufacturing Energy Technology Co.,Ltd
Ürünler
Vakalar
Evde > Vakalar >
Latest Company Case About Yüksek Hızlı Dönüştürme Bobine PENN Savaş 3 Yüksek Hızlı Dönüştürme Balıkçılığı
Etkinlikler
İletişim
İletişim: Ms. Evita
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Yüksek Hızlı Dönüştürme Bobine PENN Savaş 3 Yüksek Hızlı Dönüştürme Balıkçılığı

2023-11-09
 Latest company case about Yüksek Hızlı Dönüştürme Bobine PENN Savaş 3 Yüksek Hızlı Dönüştürme Balıkçılığı

Bu madde hakkında.

  • 2020 ICAST ONLINE KATEGORİ'NİN EN İYİ Kazananı: SALTWATER REEL: PENN Battle III Inshore döner makara, her zamankinden daha güçlü, daha pürüzsüz ve daha dayanıklı.
  • Dayanıklı yapısı: PENN Battle III Spinning Reel'in gövdesi ve yan plakaları dayanıklı tamamen alüminyum bileşimi ile yapılmıştır.Line Capacity Rings ile dövme ve işlenmiş alüminyum spool ile.
  • CNC GEAR TEKNOLOJİ: 22 ′′ 56 cm'lik bir hızla geri kazanır.2:1Mono Kapasite yd/lb: 275/2 135/4 105/6. Plet Kapasite 160/6 130/8 110/10.
  • 6 TOTAL BEARINGS: Battle III, herhangi bir tuzlu su balıkçılığı deneyimi için sorunsuz çalışma sağlamak için 5 paslanmaz çelik küre rulmanı ve 1 anlık geri dönüş karşıtı rulmanı içerir.
  • HT-100 FRONT DRAG DRAG SYSTEM: 9 lb. 4.0 kg'lık maksimum sürükleyicilik için karbon fiber yıkayıcılarla inşa edilmiş bu sistem sizi yıpratmadan büyük balıklarla başa çıkacaktır.

‎1.5kg High Speed Spinning Reel PENN Battle 3 High Speed Spinning Fishing Reel 0

Ürün Tanımı

PENN Battle III şimdi her zamankinden daha güçlü, daha pürüzsüz ve daha dayanıklı.Savaş III'ün ciddi taciz ve ciddi büyük balıklarla başa çıkmak için cesareti ve dayanıklılığı var. 1000 ile 10000 arasında değişen boyutlarda, Savaş III serisi inanılmaz bir değere her balıkçı için bir model vardır. tuzlu su farklı bir balıkçı yetiştirir..Dayanıklı tuzlu su balıkçılarının kendileri kadar dayanıklı ve gelgit kadar güvenilir bir donanıma ihtiyaçları var.1932'den beri tuzlu su balıkçılığının sınırlarını test ediyoruz.Bu yüzden dayanıklılığımızla ilgili itibarımız çok derin.

Etiketler: